Kalender J18

Sekretariatet

Ansvarig för teamet skall vara på plats 40 minuter före nedsläpp Kan ni inte på ert pass får ni byta internt i laget. Telefonlista finns längst ner på sidan. När ni bytt maila till [email protected] eller sms:a 0706221460

         Namn

Telefon           Mamma Pappa Sekreteriat
Hugo Mellinger 076-8435322 0768999710 Anna 0706269101 Jan Ovr
Theo Moberg 072-9421405 0728531662 Helene 0704264650 Martin  Speaker
Alexander Aleslöv 076-3919133 070-5112921 Liselotte 070-2135992 Patrik Speaker
Wille Ekman-Cederborg 070-3719289  0704150028 Jennifer 0703411414 Fredrik Klockan
Jonas Heller 073-7190479 0705802781 Ute             0705573630 Joacim Klockan
Elvin Håkansson (0)706525131 0703770187  Erika 0707131555 Joakim Utv/klockan
Alfons Jentler 072-7050106 0766201726 Jessica 0722332324 Anders Klockan
Melker Johansson (0)768001292 0703770187 Erika 0707384840 Pär .
Noah Berger 072-3108002 073-1534780 Mellina 070-8377515 Martin Ovr
Gustav Kangas 073-7882956 0709210046 Torun  0705336568 David Utvm
Adam Larsson 070-5698211 0734424777 Anna-Karin  0709462556 Andreas .
Samuel Claesson 072-3211919 070-7341329 Jeanette 070-9324770 Kent Speaker
Herman Wikblom  072-5471466 0739638290 Camilla 0702881315 Johan  Utv 
Willhelm Gullhav 076-2137991 076-8224221 Helene 079-0778081 Kjell Utv
Adrian Kotz Öslöf 072-3254048 073-7071936 Susanne . Ovr
Albin Wiklund Norman 072-5555204 0705274996 Charlotta 0702881315 Johan  Utv
Max Joona 073-8965768 . 0706990452 Mikael Reserv
Einar Näslund 070-6530209 070-2656347 Linda 070-6536080 Fredrik Utvm
Emil Samuelsson 072-5791029 070-9293598 Camilla 072-7113699 Ulf Utv
Hugo Lejon 076-3399773  . 0765691230 Joachim  Utv 
Simon Bäckström 070-7303013 . 0706747363 Stefan Klockan

 

VIK-Örebro ons 5/1 kl 18:00 ABB

Ansvarig: Mellinger
Speaker: Aleslöv
Online: Mellinger
Tidtagare Bäckström
Utv Musik Samuelsson
Utv : Jentler
Tek Heller
Plus/min Näslund
Plus/min Norman

 

VIK-FBK Tors 20/1 kl 19:00  ABB

Ansvarig: Öslöf
Speaker: Wikblom
Online: Öslöf
Tidtagare Ekman-Cederborg
Utv Musik Johansson
Utv : A. Larsson
Tek Lejon
Plus/min Bengtsson
Plus/min Gullhav

 

VIK-Timrå Lör 22/1 kl 15:30 ABB

Ansvarig: Berger
Speaker: Claesson
Online: Berger
Tidtagare Haglund(Håkansson)
Utv Musik Nässén
Utv : Moberg
Tek R. Larsson
Plus/min Kangas
Plus/min Joona

 

VIK-Brynäs Torsdag 10/2 kl 19:00 ABB

Ansvarig: Öslöf
Speaker: Wikblom
Online: Öslöf
Tidtagare Ekman-Cederborg
Utv Musik Johansson
Utv : A.Larsson
Tek Moberg
Plus/min Bengtsson
Plus/min Gullhav

 

VIK-Leksand Ons 23/2 kl 19:00 ABB

Ansvarig: Mellinger
Speaker: Aleslöv
Online: Mellinger
Tidtagare Bäckström
Utv Musik Samuelsson
Utv : Lejon
Tek Heller
Plus/min Näslund
Plus/min Norman

 

VIK-SAIK Lör 26/2 kl 14:00 ABB

Ansvarig: Berger
Speaker: Claesson
Online: Berger
Tidtagare Håkansson
Utv Musik Nässén
Utv : Jentler
Tek R.Larsson
Plus/min Kangas
Plus/min Joona

 

VIK-Luleå  Sön 27/2 kl 11:00 ABB

Ansvarig: Öslöf
Speaker: Wikblom
Online: Öslöf
Tidtagare Ekman-Cederborg
Utv Musik Johansson
Utv : A.Larsson
Tek Jentler
Plus/min Bengtsson
Plus/min Gullhav

 

VIK-Modo Lör 5/3 kl 17:00 Mimer

Ansvarig: Melliger
Speaker: Aleslöv
Online: Mellinger
Tidtagare Bäckström
Utv Musik Samuelsson
Utv : Lejon
Tek Heller
Plus/min Näslund
Plus/min Norman

 

VIK-IF Björklöven Sön 6/3 kl 12:00 Mimer

Ansvarig: Berger
Speaker: Claesson
Online: Berger
Tidtagare Håkansson
Utv Musik Nässén
Utv Moberg
Tek R.Larsson
Plus/min Kangas
Plus/min Joona